Treść główna

Oferta

Instalacje fotowoltaiczne

Postaw na efektywność i bezpieczeństwo. Proponujemy wysokiej klasy panele, inwertery i pozostałe komponenty instalacji. Podzespoły od sprawdzonych producentów dają gwarancję wydajnej produkcji prądu przez długie lata.

Korzystaj z jakości
Naprawdę opłaca się tylko inwestycja w wysokiej jakości panele słoneczne (moduły), inwertery (czyli falowniki) i pozostałe podzespoły instalacji fotowoltaicznej. To inwestycja jednorazowa. Od jakości komponentów zależy wydajna i bezawaryjna praca całej instalacji.

Własna energia prosto ze słońca
Instalacja fotowoltaiczna czerpie energię słoneczną, przetwarza ją na prąd stały, a następnie na zmienny, czyli taki, jakiego można użyć do zasilania różnego rodzaju urządzeń w naszych domach. Jest więc własna mini elektrownia! Pozwala znacznie obniżyć rachunki za energię płynącą z sieci, w dużym stopniu uniezależnia też od podwyżek cen prądu. Fotowoltaika w atrakcyjnej cenie.

Korzyści

Zyskujesz panele, falowniki i inne podzespoły tylko od renomowanych producentów
Wysoka jakość to pewność i bezpieczeństwo
Masz gwarancję wydajnej i bezawaryjnej pracy instalacji.
Obniżasz bieżące rachunki za prąd
Od momentu uruchomienia instalacji potrzebujesz mniej energii z
sieci.
To jednorazowa inwestycja – a korzyści czerpiesz przez dziesiątki lat
Robisz duży krok w stronę niezależności energetycznej

Znajdziemy finansowanie i dofinansowanie

Pomagamy pozyskać finansowanie do instalacji fotowoltaicznej, np. w formie kredytu. Sprawdzamy też, jakie dotacje na taką inwestycję są dostępne w Twojej gminie lub województwie. Znamy wszystkie ogólnopolskie aktualne programy dofinansowania. Z nami obniżysz koszt instalacji fotowoltaicznej.
Działamy kompleksowo, więc formalności zostaw nam.

Tak oceniają nas nasi klienci

Nasza ocena

4,6 / 5,0

Z przyjemnością polecam firmę KOBO Energy, która zainstalowała urządzenia fotowoltaiki na naszych halach produkcyjnych we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej. Zaproponowane rozwiązania dotyczące zastosowanych urządzeń, ich konfiguracja, przy wsparciu w urządzenia automatyki i sterowania w konfiguracji wskazanej przez Pana Szymona Osłowskiego doskonale współpracują z całą instgalacją.

Magdalena Najdek
Właściciel
GALWMET Magdalena Najdek

Firma KOBO Energy we wrześniu 2021 zainstalowała na naszym budynku instalacją fotowoltaiczną o mocy 50kWp. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała szybko i sprawnie. Pracownicy udzielili szczegółowych informacji dotyczących oferowanych rozwiązań. Ich szeroka wiedza i doświadczenie pozwoliły dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do moich potrzeb. Dużą zaletą była także terminowość wykonania zadania.

Dorota Naglik
Właściciel
FAMIDENTAL STOMATOLOGIA RODZINNA

Firma KOBO Energy w grudniu 2021 zainstalowała na naszym budynku instalację fotowoltaiczną o mocy 49,4 kWp. Bazując na moim doświadczeniu, zdecydowanie polecam firmę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Firma godna zaufania i przyjazna klientom, a jej pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kompetencje w sferze oferowanych świadczeń i usług.

Waldemar Jan Siemiński
Prezes zarządu
WRO-OFFICE sp. z o.o.

KOBO Energy dysponuje odpowiednią kadrą techniczną, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia, oraz sprzętem, który pozwala sprawnie i terminowo wykonywać zlecenia.
Z całą odpowiedzialnością rekomenduję KOBO Energy jako solidnego wykonawcę i wiarygodnego partnera.

Lech Stefański
Wiceprezes zarządu
Tradycja i Jakość Sp. z o. o.

Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu zdecydowanie polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze realizacji instalacji fotowoltaicznych.

Krzysztof Jakubowski
Prezes Zarządu
Advanced Robotic Engineering Sp. z o.o.

Polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Jakość wykonania usług, jak i terminowość były na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Nowak
Dyrektor zarządzający
ASZ Eletronics Solutions
Szybki kontakt Zamów ofertę