Treść główna

Oferta

Inteligentny dom

Zyskaj kontrolę na wyższym poziomie, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i prywatność. Oferujemy kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla inteligentnego domu. Są dopasowane do nowoczesnego stylu życia i łatwe w obsłudze. Poznaj możliwości automatyki budynkowej systemu Loxone.

Korzystaj z inteligentnego sterowania
Intuicyjnie, łatwo i zdalnie – sterowanie różnymi urządzeniami inteligentnego domu jest przyjemnością. Automatyzacja i synchronizacja różnych funkcji sprawia, że wiele rzeczy dzieje się bez Twojego udziału, ale dokładnie tak, jak sobie tego tego życzysz.

Automatycznie, czyli bez Twojego wysiłku
System inteligentnego domu kontroluje wszystkie podłączonego do niego urządzenia równocześnie. To pozwala nie tylko sprawnie i automatycznie zarządzać poszczególnymi funkcjami – jak temperatura w domu, zacienianie, sceny świetlne itd. Daje też możliwość synchronizacji urządzeń z różnych podsystemów. Zyskujesz komfort nieosiągalny w ramach konwencjonalnych rozwiązań, na dodatek bez żadnego wysiłku. Bezpośrednio kontrolujesz tylko to, co chcesz. Inne funkcje po prostu powierzasz systemowi, który pamięta o Twoich preferencjach.

Korzyści

Łatwo sterujesz funkcjami kluczowymi dla bezpieczeństwa i komfortu w domu
System synchronizuje działanie różnych urządzeń
To jeszcze podnosi komfort Twój i domowników.
Inteligenty dom działa automatycznie
Oszczędzasz czas i wysiłek.
Automatyka budynkowa systemu Loxone to wypróbowane technologie
Rozwiązania Loxone są elastyczne w zastosowaniu i proste w montażu

Znajdziemy finansowanie i dofinansowanie

Pomagamy pozyskać finansowanie do instalacji fotowoltaicznej, np. w formie kredytu. Sprawdzamy też, jakie dotacje na taką inwestycję są dostępne w Twojej gminie lub województwie. Znamy wszystkie ogólnopolskie aktualne programy dofinansowania.
Działamy kompleksowo, więc formalności zostaw nam.

Tak oceniają nas nasi klienci

Nasza ocena

4,0 / 5,0

Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu zdecydowanie polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze realizacji instalacji fotowoltaicznych.

Krzysztof Jakubowski
Prezes Zarządu
Advanced Robotic Engineering Sp. z o.o.

Polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Jakość wykonania usług, jak i terminowość były na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Nowak
Dyrektor zarządzający
ASZ Eletronics Solutions
Szybki kontakt Zamów ofertę