Treść główna

Oferta

Ogrzewanie

Oferujemy nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania grzewcze.
Pompy ciepła i kotły na pellet, które kwalifikują się do uzyskania dotacji w programie Czyste Powietrze.

Nowoczesne kotły na pellet
Kotły o podwyższonym standardzie, spełniające wymogi dotyczące ekoprojektu. Kotły charakteryzujące się obniżoną emisyjnością cząstek stałych o wartości ≤ 20 mg/m³. Kocioł na pellet o klasie efektywności energetycznej A+ zgodnej z rozporządzeniem Komisji (UE) 2015/1187 z dnia 28 kwietnia 2015 r.
Postaw na kotły, które spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania norm emisji szkodliwych związków do atmosfery – 5 Klasa i Ecodesign

Nowoczesne, bezobsługowe pompy ciepła
Pompy ciepła, to jedno z najpopularniejszych urządzeń korzystających z odnawialnych źródeł energii. Niewątpliwie jedne z najbardziej ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania budynków mieszkalnych, hali produkcyjnych, czy lokali użytkowych. Są bardzo komfortowe w użytkowaniu, a koszty inwestycji dość szybko się zwracają.

Projekt bez nazwy (2)

Korzyści z instalacji pompy ciepła czy kotłów na pellet

sauna
Możliwość otrzymania dotacji w programie Czyste Powietrze
loxone-air
Obniżasz koszty ogrzewania budynku i podgrzania CWU
lighting
Funkcje Inteligentnego Zarządzania Ciepłem
temperature
Wysoka efektywność cieplna
phone
Wygoda i komfort użytkowania

Pomożemy Ci znaleźć finansowanie i dofinansowanie do instalacji

Pomagamy pozyskać finansowanie do instalacji kotłów oraz pomp ciepła, np. w formie kredytu. Sprawdzamy też, jakie dotacje na taką inwestycję są dostępne w Twojej gminie lub województwie. Nasi specjaliści znają wszystkie aktualne ogólnopolskie programy dofinansowania. Dzięki dofinansowaniu koszty inwestycji będą znacznie niższe i szybciej się zwrócą.
Działamy tylko kompleksowo, formalności możesz śmiało powierzyć nam.

Tak oceniają nas nasi klienci

Nasza ocena

4,6 / 5,0

Z przyjemnością polecam firmę KOBO Energy, która zainstalowała urządzenia fotowoltaiki na naszych halach produkcyjnych we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej. Zaproponowane rozwiązania dotyczące zastosowanych urządzeń, ich konfiguracja, przy wsparciu w urządzenia automatyki i sterowania w konfiguracji wskazanej przez Pana Szymona Osłowskiego doskonale współpracują z całą instgalacją.

Magdalena Najdek
Właściciel
GALWMET Magdalena Najdek

Firma KOBO Energy we wrześniu 2021 zainstalowała na naszym budynku instalacją fotowoltaiczną o mocy 50kWp. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała szybko i sprawnie. Pracownicy udzielili szczegółowych informacji dotyczących oferowanych rozwiązań. Ich szeroka wiedza i doświadczenie pozwoliły dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do moich potrzeb. Dużą zaletą była także terminowość wykonania zadania.

Dorota Naglik
Właściciel
FAMIDENTAL STOMATOLOGIA RODZINNA

Firma KOBO Energy w grudniu 2021 zainstalowała na naszym budynku instalację fotowoltaiczną o mocy 49,4 kWp. Bazując na moim doświadczeniu, zdecydowanie polecam firmę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Firma godna zaufania i przyjazna klientom, a jej pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kompetencje w sferze oferowanych świadczeń i usług.

Waldemar Jan Siemiński
Prezes zarządu
WRO-OFFICE sp. z o.o.

KOBO Energy dysponuje odpowiednią kadrą techniczną, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia, oraz sprzętem, który pozwala sprawnie i terminowo wykonywać zlecenia.
Z całą odpowiedzialnością rekomenduję KOBO Energy jako solidnego wykonawcę i wiarygodnego partnera.

Lech Stefański
Wiceprezes zarządu
Tradycja i Jakość Sp. z o. o.

Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu zdecydowanie polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze realizacji instalacji fotowoltaicznych.

Krzysztof Jakubowski
Prezes Zarządu
Advanced Robotic Engineering Sp. z o.o.

Polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Jakość wykonania usług, jak i terminowość były na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Nowak
Dyrektor zarządzający
ASZ Eletronics Solutions
Szybki kontakt Zamów ofertę