Treść główna

Oferta

Konstrukcje montażowe

Jesteśmy producentem konstrukcji montażowych dla instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy wszystkie niezbędne elementy, do każdego typu dachu. Solidne, trwałe, niezawodne, wykonane z dobrych materiałów.

Zyskaj pewność na lata
Jakość konstrukcji montażowej ma ogromne znaczenie. Nie wpływa może bezpośrednio na wydajność instalacji, ale przekłada się na jej trwałość. To ważne – mówimy przecież o inwestycji na lata!

Sprawdzone rozwiązania
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doceniamy znaczenie najdrobniejszych szczegółów. W przypadku konstrukcji montażowych Kobo Pro mamy pewność, że każdy element odpowiada potrzebom profesjonalnego montażu.

Korzyści

Wysoka jakość elementów montażowych to pewność i niezawodność
Rozwiązania montażowe oparte na wieloletnim doświadczeniu w branży
Wszystkie elementy są wykonane z dobrych materiałów
Rozwiązania do każdego typu dachu
Konstrukcje od profesjonalistów dla profesjonalistów

Znajdziemy finansowanie i dofinansowanie

Pomagamy pozyskać finansowanie do instalacji fotowoltaicznej, np. w formie kredytu. Sprawdzamy też, jakie dotacje na taką inwestycję są dostępne w Twojej gminie lub województwie. Znamy wszystkie ogólnopolskie aktualne programy dofinansowania.
Działamy kompleksowo, więc formalności zostaw nam.

Tak oceniają nas nasi klienci

Nasza ocena

4,0 / 5,0

Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu zdecydowanie polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego partnera w obszarze realizacji instalacji fotowoltaicznych.

Krzysztof Jakubowski
Prezes Zarządu
Advanced Robotic Engineering Sp. z o.o.

Polecam markę KOBO Energy jako rzetelnego i sprawdzonego partnera. Jakość wykonania usług, jak i terminowość były na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Nowak
Dyrektor zarządzający
ASZ Eletronics Solutions
Szybki kontakt Zamów ofertę